زمان جاری : شنبه 08 مهر 1402 - 5:22 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم12»
تعداد بازدید 11565
نویسنده پیام
zeynab آفلاین

ارسال‌ ها33
عضویت11 /12 /1391
سن: 19
تشکرها29
تشکر شده29
طالع بيني شيمي
شهريور

انسان متولد شهریور وفادارترین عنصر در ترکیبات شیمیایی است و همیشه و همیشه به نمکهایی ختم می شود که شکستن آن را مطمئناَ باید در خواب دید.اما در عین حال خیلی دیر حاضر به پیوند برقرار کردن هستید وبیشتر زادگان این ماه چون نئون حاضر به ترکیب شدن نیستند .به همین خاطر است که تعداد انسانهای مجرد متولد شهریور زیاد است .اگر شما در این ماه به دنیا آمده اید الحق والانصاف مانند نئون نجیب و آرام هستیدو شرم و حیای شما ،خیلی زود نظر دیگران را به خود جلب می کنید .ولی برانگیختن احساساتتان چون ذوب کردن نمک احتیاج به دماو فعالیت زیادی دارد.اگر چه طبع شما آرام است ،ولی در عین حال ،گاه چون آتشفشان خروش می کنیدو یک سرزمین را در ماگمای خشم خود می سوزانید .شما باید بیشتر مواظب عصبانیتتان باشید ،چون گاه بسیار پر خطر می شود.

قابل توجه است که چندین عنصر از دسته ی اکتینید ها ،که به پرتوزایی معروفند در وجودتان به فراوان یافت می شود که این باعث پرتوزایی و ایثار زیادتان است.به طوریکه خودتان را از یاد می برید و هسته تان را ،تنها به خاطر دیگران رو به نابودی می گذارید.که اینها همه و همه به خاطر قلب پر محبتتان است.شما همیشه طرفدار اصلاح طلبی هستید و هر عنصری که باشید ،میل به کامل کردن الکترون های لایه ی والانس و رسیدن به آرایش الکترونی گاز نجیب دارید.در هر حال همیشه به سوی کمال در حرکتید.به همین خاطر هم از دیگران فرو گذار نمی کنیدو خیلی مواقع از آنها انتقاد می کنید .روحتان اشباع از دقت است و باعث حواس جمعتان می شود .در ضمن وسواس نیز در وجودتان حل شده است .به همین علت چه در لباس پوشیدن چه در خرید و چه در مرتب کردن اتاقها ،دقت و وسواس فراوان نشان می دهیدو از کثیفی بیزارید .براستی که کسی نمی
داند این خواص از چه ترکیباتی سرچشمه گرفته است ،ولی مسلماَدر پشت هر یک از خصوصیات ،عنصر ترکیبی وجود دارد که هنوز از کشف آن عاجز اندشاید شما روزی آن ترکیبات ناشناخته را به ثبت رسانید !در کل شما آرام ،نجیب ،پاک ،وفادار،اصلاح طلب،دقیق و وسواسی هستید.


اسفند

عنصر وجود:آب

صبوری ،دوست داشتنی ،احساساتی،رؤیایی ،درک فراوان

آفرین بر شما ! خیلی ها به وجودتان افتخار می کنند.و آن به خاطر ویژگی بارز شمااست که چیزی نیست جز صبر شما.از این نظر بسیار به فلزا ت واسطه شبیه هستید و می دانید با هر کس چگونه به بهترین نحو برخورد کنید.بسیاری از متولدین اسفند به اکتینیدها شبیهندو پرتوهای عشق را از اعماق وجود به طرف دیگران ساطع می کنند.شما بسیار احساساتی هستید به طوری که اگر قلبتان بشکند ماننداورانیوم چنان انفجار سنگینی به بار می آوریدکه زمین را به لرزه وا میدارد.البته پرتوزایی زیبای شما به هیچ کس اجازه ی شکستن قلبتان را نمی دهدو باعث می شودهمه رابه سو ی خود جلب کنید.بیشتر شاعران یا نقاشان متولد ماه حوت بوده اند و آرامش و صبوری خود را به هنر گره می زنند.بله ،هنر هم طریقه ای ازپرتوزایی این انسانهاست که همه را به تحسین وا می دارد.یکی از خصوصیات بارز شما استحکام در پیوندهای دوستی است به طوری که عدهای معتقدند بنیاد شما سرشار از فلزات قلیایی است .شما به راحتی با دیگران پیوند دوستی برقرار می کنیدو نمکی به جود می آورید که نیروی زیادی برای شکستن آن لازم است.در نتیجه میل ترکیب پذیری زیادی دارید به طوریکه هیچ کس را دشمن خود نمی دانید.عده ای معتقدند که متولد اسفند یک آهنربای به تمام عیار است که خاصیت جذب کنندگی فراوان داردو مانند آب چنان مهربان و صبور است که سنگ صبور همه است.شما را به تنهایی نمی توان یافت بلکه در اکثر اوقات به صورت ترکیب با عناصر دیگر ظاهر می شوید .در هر حال شما یک فرانسیم به تمام معنایید و وجود شما وقتی معنا دارد که پیوند برقرار کنید.یه همین علت است که به دیگران متکی هستیدو روی پیوندها حساب باز می کنید.در کل شما موجودی هنرمند ،رؤیایی ،صبو ر،احساساتی ،زیبا،متکی به دیگران هستید.

فروردین ( اينم فقط به افتخار دوست عزيزم ميزارم

)
متولدین این ماه ،طبع گرم و پرشور و حرارت شما قابل تحسین است!

شما در هر جا آتشی پرشور راه می اندازیدو هر چند به زودی به سردی میگراید. مانند کربن با اکسیژن به بهترین شکل ترکیب می شوید و این چنین آتشی ناگهان سراسر وجودشما را تبدیل به گردی نرم رنگ به نام خاکستر می کند.شما معدن عناصر قدرتمند از جمله اورانیوم هستیدو در هنگام عصبانیت قدرت ویرانگری کره ی زمین راداریدواما اگر انفجار شما کنترل شده باشدشمارا به فعالیت فراوان وادار می کند.به طوری که مرکز قدرت می شوید و موفقیت را ازآن خود می کنید.انسانهایی متولدماه حمل معولاَبه موفقیت های زیادی در زندگی دست می یابد.تنها اگر از راکتوری مناسب که بیشترگرمارا به جریان برق تبدیل کند استفاده بکند.
زندگی شما محلول غلیظی از امیدواری وخوشبختی را تشکیل می دهدکه عده ا ی معتقدند بدون این اکسیر جادویی زندگی فروردینیان نابود خواهد شد.شما حتی وقایع تلخ را به خوبی برای خو دتفسیر می کنیدکه به همین علت شیمیاگران به شما لقب کیمیاگر را داده است چون از هرفلزی برای خود طلا درست میکنید.تفاوتتان با کربن درتعداد پیوندتان است.شما بر خلاف کربن تنها توانایی تشکیل یک پیوند رادارید و بس!

یعنی در آن واحد دو شخص را نمی توانیددر قلب خود حل کنید! که این نشانگر وفاداری شما هست.اگر چه گاهی این وفاداری باعث انجماد میشود.غلظت حسادت د روجودتان کمی بیشتر از حد نرمال است .به خصوص اگر در ده روز اول به دنیا آمده باشيد.دراین صورت به همه چیز احساس تعلق می کنیدو فکر می کنید دنیا فقط برای شما شکل گرفته است؟
شبه فلز بودن از وجودتان به کل خط خورده است چون هرگز نمی توانید وی‍ژگی های متفاوت را با هم داشته باشید .آری !از هر چه آب زیر کاه بودن است مبّرا هستید و به همین علت بسیار رک گویید.در کل شما پرانرژی ،موفق،پایبند،وفادار،خوش بین و قدرت طلب هستید.ازصدای گذر آب چنان می فهمم

تندتر از آب روان عمر گران می گذرد

زندگی را نفسی است ارزش غم خوردن نیست

آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست.


جمعه 15 آذر 1392 - 12:05
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
تشکر شده: 3 کاربر از zeynab به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: mobina & mojdeh & zzkarami29 &
mobina آفلاین
معاون

ارسال‌ ها90
عضویت1 /2 /1392
تشکرها43
تشکر شده92
پاسخ : 1 RE طالع بيني شيمي
پس بقيه ي ماه ها چييييييييييييييييي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سخـــت اســـت حــرفــت را نفهمــــنـد ،

سخــت تــر ایـــن اســـت کـــه حـــــرفت را اشتبـــاهـــی بفهمنـــــد ،

حــــالا میفهـــــمم... کــــه خـــــدا چــــه زجــــــری میکشـــد ،

وقتـــی ایــن همـــــه آدم حرفــــش را کـــه نفهمیـــــده انــد هیـــــــچ ،

اشتبــــاهی هــــم فهمیــــــده اند ...
شنبه 16 آذر 1392 - 21:04
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
تشکر شده: 1 کاربر از mobina به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: mojdeh /
dyana آفلاین

ارسال‌ ها4
عضویت19 /9 /1392
پاسخ : 2 RE طالع بيني شيمي
بقیه اششششششششش کووووووووووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه شنبه 19 آذر 1392 - 11:16
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
dyana آفلاین

ارسال‌ ها4
عضویت19 /9 /1392
پاسخ : 3 RE طالع بيني شيمي
بقیه اششششششششش کووووووووووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه شنبه 19 آذر 1392 - 11:16
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
dyana آفلاین

ارسال‌ ها4
عضویت19 /9 /1392
پاسخ : 4 RE طالع بيني شيمي
بقیه اششششششششش کووووووووووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه شنبه 19 آذر 1392 - 11:17
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
dyana آفلاین

ارسال‌ ها4
عضویت19 /9 /1392
پاسخ : 5 RE طالع بيني شيمي
بقیه اششششششششش کووووووووووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه شنبه 19 آذر 1392 - 11:17
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
pearl_m1970 آفلاین

ارسال‌ ها2
عضویت27 /9 /1392
سن: 15
پاسخ : 6 RE طالع بيني شيمي
بقيش کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چهارشنبه 18 دی 1392 - 13:03
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
soheila آفلاین

ارسال‌ ها1
عضویت14 /11 /1392
پاسخ : 8 RE طالع بيني شيمي
baghyash koooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo?
پنجشنبه 17 بهمن 1392 - 23:54
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
zeynab آفلاین

ارسال‌ ها33
عضویت11 /12 /1391
سن: 19
تشکرها29
تشکر شده29
پاسخ : 9 RE طالع بيني شيمي
با عرض پوزش از دوستان عزيز

اينم بقيش

ارديبهشت

زاده ی اردیبهشت ماه ،فردی مهربان ،صبور و باتحمل و با قلبی به بزرگی عدد آووگادرو است.او شباهت عجیبی به عناصرپرتوزا دارد و دائما در حال ساطع کردن محبت به اطرافیان است..معمولآ آرام، خونسرد و ساکت است اما اگر در معرض شکستن غرور ویا تحقیر دیگران قرار بگیرد، مانند هیدروژن در مجاورت اکسیژن انفجاری عظیم راه می اندازد.اگر شما متولدین این ماه هستید از نصیحت بیزارید. همانگونه که خودتان اهل نصیحت کردن و موعظه کردن نیستید.شما در بیشتر مواقع مانند عناصر واسطه هستید و خیلی مواقع نیمه پر شدن هم براي شما كافي است.در هر صورت هرگز غر نمی زنید و از زندگی ناله نمی کنید بلکه برعکس با پشتکارتان آن را به دلخواه خود درمی آورید. شمَ اقتصادی به صورت خاص با درصد بالایی دروجودتان یافت می شود به همین علت است که برای بیشتر کارهای خود برنامه ریزی دقیقی دارید. در کارهایتان موفق هستید و با دیگران صمیمی و در بعضی موارد کنترل خود را از دست می دهید و در این مواقع است که اورانیم شما در معرض بمباران نوترونی قرار می گیرد.

هشدار : از افراد خود رای و ایرادگیر به شدت دوری گزینید. زمین دوست ندارد از انفجارتان نابود شود.

اما بیشتر مواقع حاضرید مثل فسفر اکسید شوید. بسوزید تا به د یگران پرتوهای الطاف خود را نشان دهید به همین خاطر در دست و دلبازی نمونه ای کامل هستید .شما عاشق موسیقی هستید . نمی توان گفت چه عناصری در شکل گرفتن این علاقه نقش داشته اند.

تجربه نشان داده است که زیاد با اکسیژن پیوند برقرار نمی کنید و به همین علت در بعضی موارد همچون گاز نجیب استوار هستید و بدین ترتیب است که در تحمل و صبر نمونه اید و یک انسان نجيب به تمام معنایید .

در کل شما آرام، مهربان، شکیبا، موفق، عاشق موسیقی و غیره هستید.

خرداد

وجود زاده ی این ماه از عناصر گوناگون است .چه بسا که هنوز بسیاری از آن عناصر کشف نشده اند. متولدین این ماه رفتارهای گوناگون و بدون استمراری دارند که همین باعث جذابیتشان می شود. برخی شبه فلز بودن را به این دسته از انسان ها نسبت داده اند چون هیچ وقت نمی توان معین کرد که فلز اند یا نا فلز. ولی آنها ممکن است گاه مانند گاز نجیب ،آرام و متین، گاه مانند فرانسیم پر جنب و جوش و گاهی مثل هیدروژن عجیب و غریب جلوه کنند که نهایتا شیمیاگران به این نتیجه رسیدند که زاده ی خرداد در هیچ خانه ای از جدول تناوبی به طور مطلق قرار نمی گیرد.

اگر شما متولد جوزا هستید بدون شک در بیشتر موارد شاد و سرزنده هستید و در ضمن تشعشعات محبت به کرات در شما دیده می شود . تمایل به استقلال با غلظت بالایی در روحتان حل شده است و بدین علت است که از نصیحت و دستور به شدت نفرت دارید.

IQ بالا و هوش سرشار یکی از خصوصیات بارزتان است که در لحظه ی اول آشنایی، از شما به دیگران تشعشع می شود. شما در نظر دیگران بسیار هیدروژن صفت هستید. یکی از این خصوصیات هیدروژنی تمایل به دعواست حتی اگر خودتان دعوا و جرو بحث نکنید، حاضرید با یک بسته تخمه و چیپس جر و بحث دیگران را تماشا کنید . فعالیت ترکیبی شما بالاست که از این امر مانند سزیم، با دیگران سریع رابطه بر قرار می کنید. حتی هزاران دوست هم شما را راضي نمی کند و به همین خاطر هست که بیشتر مردان متولد خرداد دو زنه هستند( اينجارو ناديده بگيرين) در هر حال چیزی که واضح است این است که اسید و جوشش پیوندهای شما را با هیچ بازی نمی توان خنثی کرد یعنی تنهایی برایتان محال است. محلول عجیب روحتان عاری از حسادت است و این یکی از ویژگیهای جالبتان است.

در کل شما عاشق تحول، باهوش، خوش صحبت و مهربان هستید.

تير

اگر متولد اين ماه هستید، بدون شک چون گازهای نجیب آرام، ساکت و متین هستید .

به طور کامل مملواز نجابتید. بیشتر اوقات در مهمانی ها سر به زیر و مبانی آداب هستید و شاید همین علت است که با دیگران کم رابطه برقرار می کنیدو فعالیت شیمیایی بالایی ندارید که این هم به وجود گازهای بی اثر در وجودتان برمی گردد به همین علت است که خیلی مواقع به نظر دیگران جذاب و متین هستید، چیزی که خیلی ها از آن غا فلند. البته تغییر و تحولات در زادگان این ماه بسیار به چشم می خورد و گاهی درنیمه ی ماه یک فلوئور به تمام معنا می شوند. یکی از خواص شیمیایی دیگر شما نفرت از انتقاد، معذرت خواهی واعتراف کردن است که علت آن هنوز کشف نشده است.

ولی به طور حتم ترکیبی ناشناخته در سرشتتان است که مانع از درست شدن این کارها می شود. شما چون آهن، محکم و صبور هستید . شما بی حتم شبه فلزید و در ماه خواصتان از فلز بودن به نافلز بودن تغییر می کند و به همین علت است که بسیار متعددید و در هر لحظه تفکّرتان متفاوت است .

در کل شما فردی نجیب، آرام، غیر قابل پیش بینی، مرتب، آینده نگر، اخمو و شکیبا هستید.

مرداد

متولدین برج اسد چون طلا زیبا، گران قیمت و شیک پوش هستند و به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند وبدین علت است که در نظر اطرافیان بسیار جذاب هستند. تجملّات و زیبایی یکی از خصوصیات بارز این افراد است. اگر شما زاده ی این ماه هستید، میل تر کیبی بالایی با اطرافیان خود دارید که درست مانند فلوئور با بسیاری از انسانها پیوند شیمیایی برقرار می کنید.این فلز در سرشت شما به فراواني یافت می شود و باعث بالا رفتن فعالیت شیمیایی تان می شود. شاید در نظر خیلی از آدم ها آرامتر از کریپتون که یکی از عناصر گروه هیجدهم است باشيد ولی این تنها ظاهر شماست زیرا در حال حاضر هزاران ترکیب و تجزیه ی شیمیایی در وجودتان در حال انجام است. شما در پیوندهایتان همیشه اهل ریسک هستید و گاهی اصلاَاهمیت نمی دهید که تر کیباتتان با بعضی ها منجر به گازهای سمی یا حتی منجر به سوختنان می شود.این ریسک گاهی بسیار پر خطر است. شیمیاگران معتقدند که زاده ی این ما ه چون باز قوی ای همه ی عوامل محیط را در کنترل خود درآورده است و به همین علت می تواند جزو بهترین رهبرها باشد به طوریکه معمولاَ موفقیت را از آن خود می کند ولی هر بازی، اسیدی هم دارد که می تواند او را اسیر خود کند و قدرتش را خنثی کند. اسید شما تنها کسی است که حسادتتان را بر انگیزد .آن وقت است که قدرت را به سرعت از دست می دهید و چون نمکی میل ترکیب و یا هرگونه فعالیت را از دست می دهید .الکترون های زیادی در مدار قلبتان درحال حرکت است که حاصلش آنیونی قوی است که قدرت جذب بسیاری از کاتیون ها را دارد و سرانجام شما مرکز توجه و جذب انسانهای دیگر می شوید. در سرشت شما عنصر پرتوزایی رادیوم دیده شده است که بدین خاطر پرتوهای کمک خود را به سوی دیگران منتشر می سازید و در این کمک ها اندکی ولخرج هستید. گاهی هسته ی خود را به کل فرامو ش می کنید و دست دیگران را می گیرید و این اصلا َبرای بقای شما خوب نیست.

درنهايت شما جذاب، خوش مشرب، ولخرج و رهبری ایده آل هستید.

مهر

زاده ی هفتمین ماه سال چون فلز واسطه نقره برّاق و زیبا است و درخشندگی را در همه ی محافل به خود اختصاص می دهد.او فردی خوش لباس و با سلیقه است و تجملات با درصد بالایی در سرشتش یافت می شود .
اگر شما متولد سنبله هستید، بی شک چون فلز قلیایی لیتیم آرام بخش خوبی برای اطرافیان هستید و نه تنها دیگران را آرام می کنید بلکه خیلی موارد سعی در حل مشکلات آنها دارید که شاید به خاطر غلظت بالای محبت در وجودتان باشد. شما چون فلزات قلیایی میل ترکیبی زیادی دارید. شما دارای محلولی منحصر به فرد و اعلاء هستید و آن چیزی نیست جز هوشمندی و نکته سنجی شما ! شاید کسی هنوز این محلول را در شما کشف نکرده باشد ولی چیزی كه غیر قابل انکار است ، اینست که همیشه همه چیز را با استدلال بالای خود درک می کنید و اگر مشکلی داشته باشید حلال آن را سریع پیدا خواهید کرد . شما از خانواده ی کربن اصلاَ دل خوشی ندارید چون به نظرتان فوق العاده کثیف و چرک هستند اما با الماس که جزو آن خانواده هست، رابطه ی خوبي دارید. این تنها به خاطر اینست که شما از سیاهی و چرک متنفرید. در ترکیب های خود( منظور همون ارتباط)، همیشه پایبندید و هر گاه دوستی را آغاز کنید بدون شک تا آخر عمر آن را حفظ می کنید. پیوند شما همیشه قطبی بوده است و به همین خاطر نیروی زیادي برای گسستن رابطه ی دوستی تان داريد. اطرافیان از داشتن چنین دوستی عاقل و وفادار، همیشه خدا را شکر می کنند و در کل شما را بسیار دوست دارند .عنصر دیگری که در شما یافت می شود اکتینیم است که باعث پشتکار فراوانتان می گردد که این خود نعمتی بزرگ است.

شما خو ش لباس، نکته سنج، عادل، مهربان و پایبند به دوستی ها ی خود هستید.

متولدين آبان: آهن

در بين متولدين آبان آدم عصبي و بي قرارخيلي كم ديده مي شود و اين در اثر فلز دروني شخصيت آنهاست . با وجود اين آنها خيلي رقيق القلب بوده و نسبت به افراد ناتوان و درمانده خيلي دلسوز هستند.
متولدين آبان هرگز هديه يا محبت كسي را فراموش نمي كنند و فورا در جستجوي جبران آن برمي ايند.از طرف ديگر ظلم و بي عدالتي را نيز فراموش نمي كنند و در مقابل آن واكنش هاي متفاوتي را از خود بروز مي دهند.

به خانواده و روابط خانوادگي اهميت زيادي مي دهند و رفتارشان با كودكان ملايم و عطوفت آميز است.( از نظر من كاملا درسته)


متولدين آذر : قلع

در ميان متولدين آذر به ندرت مي توان كسي را پيدا كرد كه شوخ طبع و بذله گو باشد و همين تعداد اندك نيز در گفتن لطيفه چنان خام هستند كه هيچ كس به آنها نمي خندد.
اگر چه متولدين آذر حافظه اي بسيار قوي دارند ولي گاهي فراموش مي كنند كه وسايل خود را كجا گذاشته اند آنها هرگز نمي توانند دروغگوي ماهري باشند هيچ كس حتي براي يك لحظه نمي تواند دروغ آنها را باور كند. ريا كاري و دروغ گويي اصلا با مزاج آنها سازگار نيست و هر وقت سعي به انجام اين كار نمايند به زودي دستشان رو مي شود .

متولدين آذرچه كم رو چه پررو، در زمينه عشق هميشه آماده اند كه شانس خود را امتحان كنند و خود را به آب و آتش بزنند.

متولدين دي : سرب


اگر چه فلز دروني متولد دي او را به فردي بسيار محكم تبديل ساخته است اما او فردي خجالتي است كه روحيه اي لطيف و حساس دارد. متولد دي همه كساني را كه باعث صعود آنها شده اند بسيار ستايش مي كنند .
آنها خواستار پيروزي و موفقيت هستند و به سنتها و آداب و رسوم احترام مي گذارند.
در شخصيت متولد دي هميشه اندكي افسردگي و غم همراه با جديت وجود دارد. اما هيچ يك از اين دو خصوصيت باعث نمي شود كه اواز انضباط جدي دست بردارد . متولد دي به حدي لايق و كارآمد است كه به راحتي مي توانيد زمام امور را به دستش بسپاريد.


**** متولدين بهمن: اورانيوم ****

فلز دروني متولدين بهمن يك فلز حقيقي نيست و يك ماده راديواكتيو است كه فقط در تركيبات يافت مي شود. اورانيوم مي تواند موجب انفجارات عظيم و زنجيره اي گردد از همين رو تلاش براي محدود كردن آنها و مجبورساختن شان به انجام كاري مثل كوشش براي به دام انداختن طوفان زمستاني در يك بطري است .


متولدين بهمن عقيده خود را خيلي رك و بي پرده به زبان مي آورند ولي هرگز سعي نمي كند عقيده اش را به شما تحميل كند. يك بهمني براي احساس امنيت دور و اطراف خود را شلوغ مي كند و دوستان زيادي دارد ولي گاهي اوقات به يكباره در پيله تنهايي خود فرو مي رود و دلش مي خواهد تنها باشد.

ازصدای گذر آب چنان می فهمم

تندتر از آب روان عمر گران می گذرد

زندگی را نفسی است ارزش غم خوردن نیست

آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست.


دوشنبه 05 اسفند 1392 - 12:29
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
تشکر شده: 2 کاربر از zeynab به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: mojdeh /emix /
ati93 آفلاین

ارسال‌ ها4
عضویت1 /2 /1392
محل زندگینيشابور
سن: 20
شناسه یاهو
تشکرها1
تشکر شده4
پاسخ : 11 RE طالع بيني شيمي

دوشنبه 12 اسفند 1392 - 23:32
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
banoo1373 آفلاین

ارسال‌ ها1
عضویت22 /1 /1393
پاسخ : 12 RE
baghiye mah ha ro benevisid. mesl azar
شنبه 23 فروردین 1393 - 10:42
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
12»برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :