زمان جاری : شنبه 08 مهر 1402 - 5:13 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 1520
نویسنده پیام
elahe1 آفلاین

ارسال‌ ها15
عضویت14 /1 /1392
محل زندگیدارالمومنين
سن: 22
تشکرها40
تشکر شده22
كلرال هيدرات چیست؟
اين ماده جزو داروهاي مضعف سيستم اعصاب مركزي است اساميتجارتي آن Noctec، Somnos و Felsules ميباشد. درپزشكي از آن به عنوان داروي خواب آور استفاده ميشود. درحد متوسط باعث وابستگي جسميو رواني ميشود. مصرف آن با ايجاد پديده تحمل همراه است.

مدت اثر آن 8-5 ساعت است.

طريقه مصرف آن خوراكي است اثرات آن در بدن شامل اختلال در تكلم، عدم آگاهي به مكان و زمان، علائم مستي ( همانند الكل ) ميباشد. درصورت مصرف بيش از حد آن باعث مسموميت شده كه علائم آن شامل كاهش درعمق تنفس، پوست سرد، مردمكهاي متسع، نبض ضعيف وسريع، كما و گاهي مرگ است.

علائم محروميت شامل اضطراب، بي خوابي، لرزش اندامها، دليريرم، تشنجات و احتمالاً مرگ است.
هیدرات چیست؟این ماده جزو داروهای مضعف سیستم اعصاب مرکزی است اسامی‌تجارتی آن Noctec، Somnos و Felsules می‌باشد. درپزشکی از آن به عنوان داروی خواب آور استفاده می‌شود. درحد متوسط باعث وابستگی جسمی‌و روانی می‌شود. مصرف آن با ایجاد پدیده تحمل همراه است.
مدت اثر آن 8-5 ساعت است.
طریقه مصرف آن خوراکی است اثرات آن در بدن شامل اختلال در تکلم، عدم آگاهی به مکان و زمان، علائم مستی ( همانند الکل ) می‌باشد. درصورت مصرف بیش از حد آن باعث مسمومیت شده که علائم آن شامل کاهش درعمق تنفس، پوست سرد، مردمکهای متسع، نبض ضعیف وسریع، کما و گاهی مرگ است.
علائم محرومیت شامل اضطراب، بی خوابی، لرزش اندام‌ها، دلیریرم، تشنجات و احتمالاً مرگ است.
وخدايي كه در اين نزديكي است.........
چهارشنبه 14 فروردین 1392 - 16:26
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
تشکر شده: 5 کاربر از elahe1 به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: hoosen & dally & zeynab & amin2022 & ali6868 &برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :